Vojta nepřinesl úkol za sprostá slova.
Kiki je pochválena za dobrou práci v gramatice při hodině!
Úkol na pondělí 29.10: pracovní sešit 12/3. Vojtovi za špatné chování přidáno 12/4 a za neplnění zadané práce při hodině 12/5.
pondělí 22. října 2012
čtvrtek 21. června 2012
Filmíky pro druhý stupeň 22.6.2012
Tak. Slíbil jsem filmík a to i plním. Je s mým oblíbeným řečníkem Nickem Vujičičem, jehož heslo je "No arms, no legs, no worries" - a to mi v úterý v bazénu hezky vysvětlíte, co to znamená :-)
Koukněte na něj tady. Je to krátké, ale poselství je jasné. pak si o tom něco povíme.No a abyste se nenudili, mám tady ještě něco optimistického.
Je to tady.
Filmíky pro čtvrťáky
Drhuhému stupni jsem slíbil koukání, tak vás nemůžu ošidit. Tady je nejlepší kreslený britský seriál (hned po ovečce Shaun).
Příběh 1 zde.
Prvná máte i s titulky. Drhý ale už ne! Pochopíte oba? Pak si o tom povíme!
Příběh 2 zde.
a ještě jeden tady.
Příběh 1 zde.
Prvná máte i s titulky. Drhý ale už ne! Pochopíte oba? Pak si o tom povíme!
Příběh 2 zde.
a ještě jeden tady.
čtvrtek 14. června 2012
úterý 12. června 2012
sobota 9. června 2012
Závěrečný test čtvrťáci
Anežka: 83,3 %
Po překonání úvodní nervozity jsi pracovala už dobře a s rostoucí sebejistotou. Slovíčka si celkem pamatuješ. Rozdíl v užití přítomného času průběhového a přítomného času prostého je ti jasný. pěkné!
Zuzka: 86,3%
Kromě zbytečných chyb v přítomném čase prostém, byl test velmi pěkný!
Dan: 57,5%
Byl jsi velmi roztěkaný a nějakou dobu jsi promrhal tím, že jsi se zasekl na nějaké drobnosti, na kterou sis nemohl vzpomenout - proto jsi nestihl ani v prodlouženém čase celý test. Krom toho jsi ale dělal chyby v přítomném čase prostém i průběhovém. Možná, že i ty byly ale důsledkem špatného soustředění.
Čistě je pro představu, jak by to bylo v klasickém známkování přikládám tabulku:
méně než 35 % známka 5
alespoň 35 a méně než 50 % známka 4
alespoň 50 a méně než 70 % známka 3
alespoň 70 a méně než 85 % známka 2
alespoň 85 % známka 1
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)