Z celkového počtu 80 bodů měli:
Vojta 58 bodů - tj 72,5%
Táda a Petr 50 bodů - tj 62,5%
Matěj 45 bodů tj. 56,25 %
Kiki 44 bodů - tj. 55%
Fanda 28 bodů - tj. 35 %
Podle těchto tabulek PŘIBLIŽNĚ zjistíte, kde byste asi byli v obyčejné klasifikační stupnici:
méně než 35 % známka 5
alespoň 35 a méně než 50 % známka 4
alespoň 50 a méně než 70 % známka 3
alespoň 70 a méně než 85 % známka 2
alespoň 85 % známka 1
pátek 23. listopadu 2012
pátek 16. listopadu 2012
úkol na pondělí 19.11.
Domácí úkol nepřinesl Táda a Fanda. Ukládám jim 10 vět, ve kterých použijí must/mustn´t, need/needn´t, can/can´t. Bude to tedy 10 anglických vět a pod nimi český překlad, aby bylo jasné, že rozumějí co každá varianta sloves znamená.
Pochvalu za úkol uděluji Petrovi (měl bez chyby).
Pochvalu za úkol uděluji Petrovi (měl bez chyby).
pátek 2. listopadu 2012
2. stupeň úkol na 5.11.
Úkol mají pouze ti, kterým v PS chybí cvičení z 1. lekce (tedy Fanda a Matěj).
do pondělka tedy mají zadáno jen karičké cvičení PS str. 13, cvičení C.
do pondělka tedy mají zadáno jen karičké cvičení PS str. 13, cvičení C.
pondělí 22. října 2012
Angličtina druhý stupeň 22.10.
Vojta nepřinesl úkol za sprostá slova.
Kiki je pochválena za dobrou práci v gramatice při hodině!
Úkol na pondělí 29.10: pracovní sešit 12/3. Vojtovi za špatné chování přidáno 12/4 a za neplnění zadané práce při hodině 12/5.
Kiki je pochválena za dobrou práci v gramatice při hodině!
Úkol na pondělí 29.10: pracovní sešit 12/3. Vojtovi za špatné chování přidáno 12/4 a za neplnění zadané práce při hodině 12/5.
čtvrtek 21. června 2012
Filmíky pro druhý stupeň 22.6.2012
Tak. Slíbil jsem filmík a to i plním. Je s mým oblíbeným řečníkem Nickem Vujičičem, jehož heslo je "No arms, no legs, no worries" - a to mi v úterý v bazénu hezky vysvětlíte, co to znamená :-)
Koukněte na něj tady. Je to krátké, ale poselství je jasné. pak si o tom něco povíme.No a abyste se nenudili, mám tady ještě něco optimistického.
Je to tady.
Filmíky pro čtvrťáky
Drhuhému stupni jsem slíbil koukání, tak vás nemůžu ošidit. Tady je nejlepší kreslený britský seriál (hned po ovečce Shaun).
Příběh 1 zde.
Prvná máte i s titulky. Drhý ale už ne! Pochopíte oba? Pak si o tom povíme!
Příběh 2 zde.
a ještě jeden tady.
Příběh 1 zde.
Prvná máte i s titulky. Drhý ale už ne! Pochopíte oba? Pak si o tom povíme!
Příběh 2 zde.
a ještě jeden tady.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)